WINA BIAŁE

Bianco Veneto

Połączenie dwóch popularnych białych szczepów – orzeźwiającego, cytrusowego Chardonnay oraz Traminera, delikatniejszego w charakterze, o znakomitym gruszkowym smaku i aromacie. Dzięki temu połączeniu powstało przyjemne wino, które polecamy je zarówno do samodzielnego picia, jak i do wszelkich przekąsek oraz lekkich potraw – i wegetariańskich, i z dodatkiem białych mięs.

San Martin Vino Bianco

Wino białe, spokojne, uzyskiwane z mieszanki winogron pochodzących z parceli wokół winnicy. Kolor bladożółty. Bardzo świeże wino o delikatnym zapachu owoców i wyraźną nutą migdałów. W ustach świeże, niezobowiązujące, z delikatną orzeźwiającą kwasowością. Idealne do picia solo, ale także do lekkich potraw rybnych, drobiowych i z owoców morza.

Dom Riesling QBA Dry

Wino pochodzące od jednego z najbardziej znanych niemieckich producentów, który wytwarza wina w różnych częściach Doliny Renu. Bogate w aromaty świeżych owoców takich jak cytrusy, brzoskwinie i zielone jabłka. Orzeźwiający i bogaty smak z wytrawnym wykończeniem. Idealnie pasuje do drobiu, owoców morza (a w szczególności do krabów, małż i ryb pieczonych), a także cielęciny i indyka

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Prosecco

Prosecco to pyszne białe wino pochodzące z włoskiego rejonu Veneto.

Wina czerwone

Rosso Veneto, Vino Cabernet, Primitivo di Puglia IGP

Piwo

Piwa krajowe, Piwa regionalne, Piwa zagraniczne, Cydr