Buongiorno Prosecco Lovers

Nasz Frizzante VAN to nie tylko wina musujące. Wyposażyliśmy go w cztery krany, a z każdego z nich możemy nalewać inny trunek. Jest to świetna alternatywa dla win z butelek, osobnych roll-barów, czy wystawiania piwa na stole.
wszystko to ma jeden Frizzante Van
Poniżej przedstawiamy wina musujące, białe i czerwone, piwa oraz cydry, które znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury.

słów kilka o winach

Prosecco

Prosecco to pyszne białe wino pochodzące z włoskiego rejonu Veneto. Produkowane jest z wyselekcjonowanego szczepu winogron Glera. Jego różowe odmiany są z dodatkiem innych szczepów, między innymi, Pinot Grigio czy Chardonnay.(…)

Czytaj dalej »

Wina białe

Bianco Veneto – Połączenie dwóch popularnych białych szczepów – orzeźwiającego, cytrusowego Chardonnay oraz Traminera, delikatniejszego w charakterze, o znakomitym gruszkowym smaku i aromacie.(…)

Czytaj dalej »

Wina czerwone

Rosso Veneto – Klasyczny Merlot przeznaczony do codziennego picia o delikatnych aromatach czerwonych dojrzałych owoców, jagód i śliwek. W smaku stosunkowo łagodne, miękkie, o owocowym aromacie, subtelnie taniczne z wyraźną owocową nutą.(…)

Czytaj dalej »